فارسی|English

اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و اطلاعيه ها

آذر
25
1393

کسب عنوان واحد نمونه استاندارد و کیفیت استان تهران توسط شرکت کمک فنر ایندامین سایپا

Posted 3 سال 306 روز قبل ago by مدیر ارشد

هشتمین همایش برترین های استاندارد و کیفیت با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، استاندار تهران و جمع زیادی از مدیران و فعالان حوزه مدیریت کیفیت و استاندارد استان ، صبح روز ، چهارشنبه 5 آذر در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

سید حسین هاشمی استاندار تهران در این همایش با بیان اینکه مردم به نشان استاندارد اطمینان و اعتماد دارند ، گفت : باید این اطمینان روز به روز افزایش یابد. وی ، افزود : برای ارتقای کیفیت ناگزیر به استفاده از فناوری های نو و افزایش مداوم کیفیت و استانداردها هستیم و اولویت نخست ما در سطح استان حمایت از صنایع دارای فناوری نوین یا های تک است.

نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در هشتمین همایش برترین های استاندارد و کیفیت با اشاره به گستردگی مفهوم کیفیت گفت : امروزه کیفیت فقط مرتبط با کالا نیست بلکه بسیار فراگیر بوده و در شاخص های متعددی دیده می شود.

شركت کمک فنر ایندامین همراه با سازمان ملي استاندارد ايران تدوین استانداردهای پژوهش محور را با رویکرد توسعه صنایع دانش بنیان ، کنترل کالا و خدمات در تمام بخش ها از تولید تا مصرف و در راس آن حمایت از حقوق مصرف کنندگان را در دستور کار خود قرار داده است.

در این همایش با اهداء " لوح تقدیر و تندیس زرین " از شركت ایندامین که الزامات استاندارد و کیفیت را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند ، قدردانی شد.


Loh.jpg Tandis.jpg